פרויקטים נבחרים

הנכסים בניהול החברה

׳קבוצת אחלה׳ גאה לנהל ולתחזק מתחמי תעסוקה ומסחר ברחבי הארץ, עם מאות ואף אלפי דיירים ומבקרים הנהנים משהות נוחה יום יום במתחמים. החברה מקפידה בכל פרויקט להציב מנהל אישי הנמצא בקשר ישיר מול הגורמים הרלוונטיים וקשוב לצרכים הייחודיים והמשתנים, והכל בהתאמה מלאה לאופי המתחם והפעילות המתקיימת בו.

לקוחות קבוצת אחלה נהנים ממגוון רחב של שירותים מותאמים אישית לצרכים שלהם כדוגמת שירותי ניקיון, אחזקה, גינון ותחזוקת כלל המערכות במתחמים בדרך יעילה ומקצועית ללא פשרות. המטרה היא לספק לוועד או להנהלת המתחם שקט נפשי וידיעה שיש מי שדואג להכל, ממש מא׳ ועד ת׳!

צוות מקצועי – צוות אחלה בנוי מאנשים שעובדים מהלב והנשמה, כאלה שאכפת להם מכל לקוח ומכל קריאה. הם יעשו הכל כדי לשפר ולשדרג את חוויית השהות של הדיירים, והוכחה לכך הם המתחמים המטופחים ושביעות הרצון הגבוהה של הלקוחות אשר רצים איתנו שנים רבות.

חדשנות גבוהה – הצוות לא נח לרגע ומחפש תמיד את הדבר הבא בתחום, ומשלב טכנולוגיות חדשניות ההופכות את המתחמים ל- ״הייטקיסטים״ ומזמינים. לדוגמה, הקבוצה פיתחה אפליקציה ייעודית אשר לוקחת את תחום הניהול והאחזקה של מבנים צעד קדימה לפני כולם.

חשיבה יצירתית – הצוות של אחלה מפגין יצירתיות בשטח ומציע מפעם לפעם לבעלי המתחמים שירותים ייחודיים שיהפכו את השהות לנינוחה יותר כדוגמת שילוב בעלי מקצוע ויועצים לשיפור השהות במתחם, שירותי שיווק למקום ועוד.

הנה כאן חלק מהלקוחות שנהנים משירותי ניהול חכמים ומקצועיים. אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת אחלה וליהנות משירות מקצועי, אישי וחדשני!

""
משרדים

מגדל פטרה – הפניקס

מגדל תעסוקה ומסחר , 9 קומות תעסוקה וקומת מחסר רוב המגדל מושכר לשוכרים ממשלתים ( לשכת התעסוקה, בין הדין הרבני ועוד) יש חניון במתחם גם

מידע נוסף »
דילוג לתוכן