כאן בונים קהילה: הכירו את מחלקת פיתוח קהילה של קבוצת אחלה

ניהול בנייני משרדים או בנייני מגורים זה אחלה (תרתי משמע!) – אבל מה עם הקהילה? אנחנו בקבוצת אחלה שמים בראש מעניינו אתכם, על כל המשתמע מכך. אז איך נראית חברת ניהול שגם דואגת שהחיים בבניין יהיו ממש – אבל ממש – נעימים? הנה כל מה שכדאי לדעת על מחלקת פיתוח הקהילה שלנו.

עומדים מאחורי הסלוגן שלנו

הסלוגן שלנו, "ניהול נכסי נדל"ן ואיכות חיים", לא מורכב מאוסף מילים ריק מתוכן – אנחנו לגמרי עומדים מאחוריו, וחשוב לנו שתיהנו מאיכות חיים גבוהה ככל הניתן. כחברה לניהול ואחזקת מתחמים מסחריים ופרטיים, הצבנו את טובת הדייר בראש סדרי העדיפויות שלנו מתחיל בניהול ותחזוקה מושלמת של הבניין, בכל ההיבטים. מה זה אומר? ואיך נראית איכות חיים בעידן המודרני? הנה זה בא.

למקרה שתהיתם: זה חשוב

היום אנשים לא מחפשים רק מבנה עם ארבע קירות, מזגן מתפקד וחנייה צמודה – הם רוצים להיות חלק ממשהו גדול יותר, להשתייך לקהילה – ובזה בדיוק אנחנו מומחים.

בתור חברה שעוסקת בניהול בנייני משרדים חייבת לשפר את איכות החיים של הדיירים , אז למה חשוב כל כך לפתח קהילה? קודם כל, כי לשם צועד העולם. יש הרבה מקומות שאפשר לחסוך בהם בלי שתהיה לזה השפעה שלילית על התפעול השוטף של המגדל ולהיפך, זה אפילו יעזור לכם ליהנות מאיכות חיים גבוהה בתקציב מעולה (סמכו עלינו, בזה בדיוק אנחנו מבינים), אך פיתוח קהילה הוא לא המקום שבו כדאי לחסוך.

גם אם כל דייר סגור ומסוגר מאחורי המשרד שלו ובעיקר אם הדיירים לא פוגשים זה את זה לעתים קרובות, פיתוח קהילה יכול לשפר משמעותית את החיים במגדל ולהפוך אותם להרבה יותר נעימים לכולם. אז איך אנחנו עושים את זה? הנה כמה דרכים בהן קבוצת אחלה מפתחת קהילה.

  1. ניהול וייזום קבוצות רכישה

הגיע הזמן להחליף את שטיח הכניסה למשרד? רוצים לחדש את העציצים בלובי? יש לכם כוח צרכני – ואנחנו נעזור לכם לממש אותו! במסגרת הפעילות שלנו לטובת הקהילה ובשיתוף פעולה עם החברה שבבעלותה הפרויקט או הנציגות שלה, אנו יוזמים קבוצות רכישה רלוונטיות לחיי הדיירים בהתאם לצרכים העולים מהקהילה או כאלה שאנחנו מזהים, ומארגנים הנחות לקנייה מרוכזת דרך שלל ספקים מתאימים – והכי איכותיים ואמינים שיש. כך הדיירים מרוויחים שירות מעולה ואת המוצרים שהם זקוקים להם, בכל תחום שהוא, ואנחנו עוזרים לחיים המשותפים להיות טובים יותר – לכולם!

  • אירועים קהילתיים

מהי קהילה אם לא אירועים המשותפים לחברי וחברות הקהילה? יחד עם החברה שבבעלותה הפרויקט או עם הנציגות שלה, אנחנו מארגנים מגוון אירועים קהילתיים בהתאם לאופי הדיירים, אירועים מיוחדים, חגים וכדומה – ואפילו Happy Hour שמוציא את כולם מהשגרה לכמה רגעים! אך לא רק במסיבות עסקינן, כי אם גם בתוכן המותאם לילדים ולמבוגרים, כמו הרצאות עם הרבה ערך מוסף ועניין לנוכחים בסוגיות הרלוונטיות לחיי הדיירים, אירועים לילדים עם מתנפחים והפעלות ואירועים נוספים כיד הדמיון הטובה עליכם – אנחנו כאן בשבילכם!

  • ספקים טובים בשירות הפרויקט

כחלק מהשירותים התורמים לאיכות החיים שאנו מציעים ללקוחותינו, אנו מעמידים לרשותם את "סוללת" ההמלצות שלנו – מגוון ספקים אמינים שיוכלו לשרת את הדיירים במידת הצורך. הספקים כולם ללא יוצא מן הכלל נבחרו בקפידה ולעולם לא נמליץ על איש מקצוע שאינו איכותי ואינו בעל מוניטין חיוביים, כך שנהיה בטוחים שיעניק ללקוחותינו את התמורה הטובה ביותר. מאנשי תחזוקה ועד ליועצים פיננסיים – נשמח להפוך את החיים לדיירי הפרויקט לנוחים יותר.

כך מעלים את ערך הפרויקט

מעבר לערך הממשי המתקבל כתוצאה מפיתוח חיי הקהילה ומקיום פעילויות, ירידים ופעילויות רווחה שונות ומגוונות ומעבר לעובדה שזה פשוט הופך את החיים במגדל לנעימים יותר – יש כאן אלמנט חשוב של העלאת ערכו של הפרויקט. אנחנו מדברים לא מעט על השבחת נכסים ועל האופן שבו הדבר קורה בפועל – ולזה בדיוק אנחנו מתכוונים. כשבפרויקט מסוים מתקיימות לאורך השנה פעילויות מגוונות, כשנראה שלחברת הניהול אכפת ממה שקורה בבניין ורווחת הדיירים חשובה לה ומעל הכול – כשהדיירים עצמם מרגישים שהם מקבלים תשומת לב מלאה ואכפתיות לכל אורך הדרך, לא רק ברמה הבסיסית בה הכול מתוחזק כראוי אלא גם תחומים הנוגעים להעשרה ורווחה – הנכס משתבח אוטומטית!

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן