ניהול בדק לאחר קבלת טופס 4

ניהול בדק לאחר קבלת טופס 4

׳קבוצת אחלה׳ מובילה במתן שירותי ניהול בדק לאחר קבלת טופס 4 ומפקחת על העבודות המתבצעות. השירות ניתן לבניינים מתחומי התעסוקה והמסחר. השירות ניתן על ידי בעלי המקצוע הטובים ביותר המפגינים נוכחות במקום, מייעצים ובודקים שהעבודה מתבצעת בהתאם לתקנות השונות.

החשיבות של שירותי ניהול בדק

במקרים של ריבוי שוכרים נכנסים במבנים מסחריים ותעסוקה , נוצר מצב של כאוס, כיוון שכל משרד/חנות משפצים, ולכן שירותי פיקוח חיוניים ליזם או לוועד על מנת שניתן יהיה לפקח ולנהל את עבודות השיפוצים בצורה חכמה ויעילה. השירות ניתן על ידי מפקחים מומחים מטעם קבוצת אחלה ובמידת הצורך הקבוצה משלבת בעלי מקצועי נוספים על פי דרישה כמו מהנדסים קונסטרוקטורים, יועצי ביטוח, יועצי בנייה, יועצי בטיחות, נגישות ועוד.במסגרת ניהול בדק תיהנו מהשירותים הבאים:

פיקוח ובקרה

פיקוח צמוד על השיפוצים הנעשים במקום, על מנת שיעשו בהתאם לחוקים השונים כמו מתי מותר לעשות רעש ומתי לא וכך הלאה.

הסכמים

ליווי בכל הקשור לסגירת הסכמים מול השוכרים כמו הסכם התאמות מושכר, הסכם שיפוץ , הסכם ניהול , תקנון התנהגות  ועוד.

שילוב בעלי מקצוע

במידה הצורך, החברה משלבת יועצים ומומחים שונים לטובת ייעול הפרויקט כדוגמת מהנדסים, יועצי בטיחות, נגישות , ביטוח ועוד.מעניקים שקט נפשי לקבלנים ויזמים

קבוצת אחלה עושה הכל כדי לספק לקבלנים וליזמים שקט נפשי על ידי שירותי ניהול בדק לאחר קבלת טופס 4 הניתנים על ידי מיטב בעלי המקצוע בתחום. בתום הכניסה וסיום השיפוצים, החברה תוכל לספק גם שירותי אחזקה וניהול ברמה הגבוהה ביותר.

למידע נוסף על השירות, פנו אלינו עוד היום >>>
צרו קשר

דילוג לתוכן