ניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים

קבוצת אחלה מובילה במתן שירותי ניהול ואחזקת מבנים ומעניקה שירות מקצה לקצה למגוון סוגי מבנים, כדוגמת מגורים, משרדים, מתחמים מסחריים, קניונים, חניונים ועוד. כלל שירותי הקבוצה ניתנים בהתאמה מלאה לאופי הלקוחות והצרכים השונים בשטח, החל משירותי ניקיון, גינון, אחזקת מערכות, גבייה, הנהלת חשבונות ועוד.

יצירת סביבה נעימה לשדרוג איכות החיים

הקבוצה פועלת מתוך מחשבה שכל  מבנה הוא ייחודי, ועליו לקבל את השירותים המדויקים לו, וזאת בהתאם לאופיו ולדרישות הוועד או השוכרים. מטרת שירותי הניהול והאחזקה היא לייצר סביבת מגורים או עבודה איכותית ונעימה, העונה בקפידה על הדרישות השונות ובכלל מקום שכיף לשהות בו. נציין כי תחזוקה ראויה של המבנה מעלה את ערכו ואף במקרה של מסחר ומשרדים מדובר על יעילות עסקית גבוהה.

מה תקבלו במסגרת שירותי ניהול ואחזקת מבנים?

שירותי ניקיון מקצועיים

במסגרת ניהול מגדלי יוקרה ומגדלי משרדים תקבלו שירותי ניקיון מקצועיים בכל שטחי המבנה הפנימיים והחיצוניים, כולל ניקוי של חדרי המדרגות, הלובי, חדרי אירוח במידה ויש, החללים המשותפים, ניקוי טקסטיל וריהוט, ניקיון שירותים, חלונות ושירותי ניקיון מיוחדים לפי דרישה.

תחזוקה של כלל המערכות

במסגרת ניהול מגדלי משרדים ומגורים תקבלו תחזוקה שוטפת לכלל המערכות הטכנו-מכאניות כדוגמת המעליות, גנרטורים, מערכות אוורור, מערכות חימום, משאבות לחץ, מערכות כיבוי אש, אינסטלציה ועוד. הקבוצה תשלב בעת הצורך בעלי מקצוע מומחים ומוסמכים לביצוע העבודות.

טיפוח סביבת המבנה וגינון

סביבת המבנה משפיעה מאוד על המראה הייחודי שלו ובכלל על ההרגשה הכללית של הדיירים, ולכן הגינון הוא חלק מרכזי מתהליך התחזוקה השוטפת של המבנה. הקבוצה משקיעה את מיטב בעלי המקצוע לצורך טיפוח הגינות והצמחייה סביב המבנה, ניקיון המתחמים והחניונים, כולל הדברה וריסוס בכל תקופה מסוימת.

תחזוקת חניונים

כחלק משירותי ניהול ואחזקת מבנים, הקבוצה מקפידה על ניהול יעיל של החניונים העיליים והתת קרקעיים. התחזוקה כוללת ניסיון שוטף של החניונים ותחזוקה תקופתית הכוללת ניקוי יסודי, צביעה, תחזוקה על המערכות השונות, טיפול בתקלות ועוד.

למה דווקא אצלנו?

  • מחלקת בקרת איכות
  • מחלקת קהילה
  • שירות אישי ומקצועי בכל פלטפורמה – אפליקציה, אתר, מייל וטלפון.
  • בחירה קפדנית של עובדי הניקיון ואנשי מקצוע נוספים.
  • מגוון רחב של שירותים מקצועיים נלווים לפי דרישה.
  • בניית תוכנית תחזוקה ייחודית לכל מבנה, כולל מעקב אחר הנעשה.

למידע נוסף על שירותי ניהול ואחזקת מבנים פנו עוד היום מומחים >

דילוג לתוכן