אודותינו

הכירו את האנשים שעומדים מאחורי קבוצת אחלה

קבוצת אחלה מתמחה בניהול, אחזקה ובמתן פתרונות למבנים.

הקבוצה נוסדה בשנת 2018 על ידי שלושה שותפים: אופק סלע, רז אליעז ואורן סלע, בעלי ניסיון רב בתחום ניהול נדל"ן, דיור וביטוחים.

אנו מספקים שרותי ניקיון, אחזקה, גבייה ותחזוקת המערכות לבנייני משרדים, למתחמים מסחריים ולמגורי יוקרה – בכל אלה נטפל באופן המקצועי והיעיל ביותר והכול יהיה אחלה!

השרותים שלנו מקיפים מגוון רחב של צרכים ומבוצעים בראיה ארוכת טווח ובתכנון והכנת תקציב מדוקדקים.

אבל אנחנו לא עוצרים כאן. אנחנו מבינים שיש אנשים שחיים עובדים ופועלים בתוך המבנים.

אנחנו מספקים לכם שירותים שיהפכו את חייכם לנעימים וקלים יותר –אנחנו מארגנים עבורכם אירועים חברתיים שמעשירים את תרבות הפנאי של הדיירים כמו: הרצאות מרתקות, אירועי הרמת כוסית, Happy Hour, דוכני מזון ועוד.

אנחנו מעניקים שירותי ייעוץ נדל"ן במטרה לשווק את חללי המשרדים הדירות והחנויות הפנויים שלכם. בנוסף נעזור לכם עם שירותי מזכירות משותפים ומגוון שירותי קונסיירג' כל אלה יובילו לכך שהנכס שלכם יהיה מבוקש, שהאחוז המושכר יעלה ובהתאמה תעלה גם ההכנסה החודשית מהנכסים.

לכל נכס אופי משלו הדורש התאמת פתרונות ספציפיים וייחודים לו, בהתאם לכך אנחנו מתאימים את השירותים שאנחנו מציעים כדי שיתאימו בדיוק לכל נכס ונכס.

לקוחות קבוצת אחלה נהנים ממגוון רחב של שירותים מותאמים אישית לצרכים שלהם כדוגמת שירותי ניקיון, אחזקה, גינון ותחזוקת כלל המערכות במתחמים בדרך יעילה ומקצועית ללא פשרות. המטרה היא לספק לוועד או להנהלת המתחם שקט נפשי וידיעה שיש מי שדואג להכל, ממש מא׳ ועד ת׳!

צוות מקצועי – צוות אחלה בנוי מאנשים שעובדים מהלב והנשמה, כאלה שאכפת להם מכל לקוח ומכל קריאה. הם יעשו הכל כדי לשפר ולשדרג את חוויית השהות של הדיירים, והוכחה לכך הם המתחמים המטופחים ושביעות הרצון הגבוהה של הלקוחות אשר רצים איתנו שנים רבות.

חדשנות גבוהה – הצוות לא נח לרגע ומחפש תמיד את הדבר הבא בתחום, ומשלב טכנולוגיות חדשניות ההופכות את המתחמים ל- ״הייטקיסטים״ ומזמינים. לדוגמה, הקבוצה פיתחה אפליקציה ייעודית אשר לוקחת את תחום הניהול והאחזקה של מבנים צעד קדימה לפני כולם.

חשיבה יצירתית – הצוות של אחלה מפגין יצירתיות בשטח ומציע מפעם לפעם לבעלי המתחמים שירותים ייחודיים שיהפכו את השהות לנינוחה יותר כדוגמת שילוב בעלי מקצוע ויועצים לשיפור השהות במתחם, שירותי שיווק למקום ועוד.

בונים תוכנית חסכון באנרגיה והחזר השקעה

בשיתוף עם הנציגות אנו בונים תוכנית רב-שנתית של חיסכון באנרגיה כולל החזר השקעה, במטרה להיטיב אתכם ולחסוך בעלויות הניהול.

בקבוצת אחלה – אמינות היא ערך עליון

אנחנו דוגלים בשקיפות מלאה בינינו לבין הלקוחות שלנו, השקיפות באה לידי ביטוי בדוחות ובאפליקציה ייעודית המתעדת את הנתונים ונותנת לך את כל המידע החשוב.

הנכס שלכם, האחריות שלנו

  • כשאנחנו מנהלים ומתחזקים נכסים, אנחנו מתייחסים אליהם כאילו הם שלנו.
  • כל בעלי המקצוע שלנו נבחרים בקפידה וזאת על מנת להבטיח שהנכס שלכם יקבל שירות מאנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק.
  • לכל נותני השירות תעודות ורישיונות בתוקף ועומדים בסטנדרטים גבוהים.

מנגישים לכם את המידע באמצעות אפליקציה ייעודית

אנחנו מאמינים בחדשנות – מהפרטים הקטנים ועד לפרטים הגדולים. זו הסיבה שאנחנו עובדים עם אפליקציה ייעודית אשר לוקחת את תחום הניהול והאחזקה של מבנים צעד אחד קדימה. השירות שאנחנו מציעים מתבצע בעזרת אפליקציה ייעודית המספקת מידע רלוונטי ומאפשרת לועד הבניין לקבל דוחות שנפתחו ועדכון בנוגע לתקלות שנסגרו. וכמובן נספק לכם דוח הגבייה של המגדל וקבלת המידע על סטטוס הגבייה של הדיירים.

באפליקציה קיים לוח שנה וישנה אפשרות להוסיף עדכונים שוטפים הנוגעים לדיירים בבניין ובכך להקל ולייעל את ההתקשרות.

כשטוב לכם, טוב לנו. זה הייעוד שלנו.

תנו לנו להיות שם בשבילכם ולהראות לכם איך ייראו החיים שלכם איתנו.

השירותים שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו

אנו מספקים שירותי ניקיון, אחזקה, גבייה ותחזוקת המערכות למגדלי יוקרה, בנייני משרדים, מתחמים מסחריים – בכל אלה נטפל באופן המקצועי והיעיל ביותר והכול יהיה אחלה!

בנוסף, נוכל לספק לכם שירותים שיהפכו את חייכם למהנים יותר –אנחנו מארגנים עבורכם אירועים חברתיים שמעשירים את תרבות הפנאי של עובדי החברות כמו: הרצאות מרתקות, אירועי הרמת כוסית, Happy Hour, דוכני מזון ועוד.

אנחנו מעניקים שירותי ייעוץ נדל"ן במטרה לשווק את חללי המשרדים הדירות והחנויות הפנויים שלכם. בנוסף נעזור לכם עם שירותי מזכירות משותפים ומגוון שירותי קונסיירג' כל אלה יובילו לכך שהנכס שלכם יהיה מבוקש, שהאחוז המושכר יעלה ובהתאמה תעלה גם ההכנסה מן הנכסים.

ניהול

תחזוקה שוטפת

ניקיון

שירות

צרו קשר

דילוג לתוכן